تاریخ انتشار: 95-10-16 14:10:29 پنج شنبه
(155)

چگونه یک کفش هایکینگ مناسب انتخاب کنم؟

در ابتدا باید بدانیم منظور از کفش هایکینگ چه نوع کفشی می باشد. کفش های هایکینگ به کفش هایی گفته می شود که برای پیاده روی های بسیار طولانی و پیشرفته و متعاقبا برای طبیعت گردی،بیابان گردی و کوهپیمایی طراحی گردیده اند.

برای انتخاب کفش هایکینگ مناسب انتخاب گسترده ای وجود دارد.برای یک انتخاب درست شما باید بدانید که کفش هایکینگ را کجا و چگونه می خواهید استفاده کنید.قبل از خرید مطمین شوید که کفش کاملا مناسب شماست.

انواع: طیف گسترده ای از کفش های فوق سبک پیاده روی تا بوت های هایکینگ وجود دارد.

جزییات:خصوصیاتی از قبیل رویه کفش،لایه ها،میان لایه ها،کفی و دیگر جزییات به شما در انتخاب کفش مناسب کمک می کند.

انواع کفش های هایکینگ

کفش های هایکینگ: کفش های بدون ساق با کفه ی انعطاف پذیر Flexible برای پیاده روی های روزانه می تواند بسیار مناسب باشد.بسیاری از طبیعت گردان سبک وزن برای مسافت های طولانی کفش های رانینگ را برای سفر خود انتخاب می کنند.


بوت های پیاده روی روزانه: این نوع از کفش ها که شامل کفش های نیم ساق تا ساق بلند می شود برای پیاده روی های روزانه یا سفرهای پیاده کوتاه مدت با بار کم مناسب هستند. اغلب این کفش ها به راحتی انعطاف پذیر می شوند و شاید هنگام راه رفتن به کمی استراحت در روز نیاز باشد.اما این کفش ها استقامت بوت های محکم را ندارند.

بوت های پیاده روی روزانه: این کفش ها برای حمل بارهای سنگین تر و سفرهای طولانی مدت طراحی شده اند.بیشتر کفش های ساق بلند قسمت بالای مچ را برای محافظت بیشتر می پوشانند. عمر طولانی کفش و محافظت بیشتر آن از پا و همچنین میان کفه محکمتر آن نسبت به کفش های سبک، آم ها را برای سفرهای داخل و یا خارج از شهر مناسب کرده است.

ترجمه شده توسط تیم ایران کاترپیلار

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین سایت و قابل پیگرد می باشد.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
مقایسه 0

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 ریال مجموع

پرداخت