چگونه یک کفش پیاده روی مناسب انتخاب کنم

چگونه یک کفش پیاده روی مناسب انتخاب کنم

پیاده روی روزانه یکی از راه های بدون استرس و آسان برای تناسب اندام و سلامتی است.مانند هر فعالیت دیگری کلید رسیدن به موفقیت ، داشتن وسایل مناسب می باشد. برای پیدا کردن کفش مناسب مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

قدم اول) پاهای شخصی که پیاده روی می کند اول بر روی پاشنه پا فشار وارد می کند و سپس فشار از پاشنه به انگشتان منتقل می شود پس اول از همه شما به یک کفه انعطاف پذیر احتیاج دارید.شما باید قادر به تکان دادن انگشتان پا باشید.شرکت هایی از قبیل مرل،کاترپیلار و ... به تولید همچنین کفه هایی می پردازند.

قدم دوم) به دنبال کفش سبک وزن و دارای قابلیت تنفس پا بگردید.آخرید قدم انتخاب یک کفش پیاده روی سنگین است.

قدم سوم) مطمین شوید که کفش به درستی اندازه پای شماست.اطمینان داشته باشید که فضای کافی برای انگشتان پایتان وجود دارد. باید به اندازه ناخن شست پا (نیم اینچ) بین انگشتان و جلوی کفش فاصله وجود داشته باشد.فضای کفش باید به گونه ای باشد که انگشتان پا در آن به راحتی حرکت کنند.کفه کفش نباید لغزنده باشد.کفش به خصوص در ناحیه قوس پا نباید تنگ باشد .

قدم چهارم) سعی کنید کفش را در پایان روز یا بعد از پیاده روی،زمانیکه پای شما متورم است امتحان کنید.همچنین سعی کنید همان جورابی را که برای پیاده روی استفاده می کنید بپوشید.این موارد می توانید در انتخاب کفش مناسب به شما کمک کند.در ضمن در زمان انتخاب هردو کفش را امتحان نمایید زیرا ممکن هردو پای شما یک سایز نباشند.

قدم پنجم) برای انتخاب مناسب چند دقیقه بر روی یک سطح سخت قدم بزنید.

قدم ششم)آن ها را در خانه بپوشید و قدم بزنید.قبل از مطمین شدن از مناسب بودن کفش آن ها را در خارج از خانه استفاده نکنید.زیرا در صورت استفاده دیگر قابل تعویض نیستند.

قدم هفتم) بعد از هر 480 تا 970 کیلومتر کفش ها باید عوض شوند.اگر شما به پوشیدن کفش های سبک عادت دارید و دچار اضافه وزن هستید و یا کفش در پای شما زود از بین میرود بهتر است زودتر از این کیلومتر، هم کفش ها عوض شوند.برای طولانی کردن عمر کفش هایتان بهتر از کفش های مخصوص پیاده روی فقط برای پیاده روی استفاده گردد.

قدم هشتم)این آیتم ها را به خاطر داشته باشید تا در خرید های بعدی پاهایتان از شما تشکر کنند!

ترجمه شده توسط تیم ایران کاترپیلار

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین سایت و قابل پیگرد می باشد.

نوشته شده در 1396-03-17 توسط 0 1052

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0