معرفی تکنولوژی های کفش های کاترپیلار و مرل

معرفی تکنولوژی های کفش های کاترپیلار و مرل

شرکت هایی که محصولات اورجینال و تخصصی تولید میکنند معمولا برای هر محصول خود ویژگی های خاصی تعریف و طراحی میکنند.شرکت های کاترپیلار و مرل که تولید کننده کفش های تخصصی پیاده روی،دویدن،هایکینگ،ایمنی و... هستند خصوصیات مختلفی را برای تخصصی تر شدن محصولاتشان طراحی کرده اند.این خصوصیات همه قسمت های کفش مثل رویه،کفه،کفه میانی،پنجه و... را شامل می شود.

کمپانی کاترپیلار کفش هایی با خصوصیات مختلف تولید میکند.این شرکت برای هر مکان و هر کاربردی یک کفش خاص با تکنولوژی خاص تعریف کرده است که معمولا این تکنولوژی ها را یا بر روی کفش حک کرده است و یا بر روی کاتالوگ کوچکی که با زنجیری به کفش متصل شده،آورده است.ما به اختصار هرکدام از این تکنولوژی ها را برای شما توضیح میدهیم تا انتخاب و خرید را برای شما آسان تر و مناسب تر کرده باشیم.

تکنولوژی های به کار رفته در کفش های کاترپیلار

تکنولوژی کفه EASE (کفه فوق طبی): این تکنولوژی انقلابی در تولید کفه ها ایجاد کرد. این کفه یعنی تجربه جدیدی از راحتی،بسیار سبک،جاذب شوک و در نهایت راحتی غیر قابل باور.در همان ابتدای پوشیدن راحتی بیش از حد این کفه ها را حس خواهید کرد.

تکنولوژی ERGO: ترکیبی از چند ویژگی برای راحتی بدون حد و مرز است.تکنولوژی ارگو که معمولا در کفش های ایمنی وجود دارد تکنولوژی فوق طبی بودن کفه برای جلوگیری از خستگی پا است.این تکنولوژی برای کارگرانی که می خواهند عملکرد بیشتر و راحت تری د اشته باشند طراحی شده است.

کفش های ایمنی کامپوزیت: این کفش های ایمنی دارای محافظ جلو کامپوزیت می باشد که دارای وزنی سبک تر نسبت به کفش های محافظ آهن است.از لحاظ ایمنی همان ایمنی کفش های پنجه آهنی را دارد با این تفاوت که سبک تر بوده و هنگام عبور از دستگاه های ایمنی موجود در فرودگاه بوق نمیزنند.دارای استاندارد ASTM F2413-11 برای محیط های الکترونیکی.

EH hazard (ضد برق) :دارای استاندارد ASTM F2413-05 تکنولوژی حفاظت در برابر جریان برق این کفش ها در برابر برق تا ولتاژ 600 ولت در محیط های خشک ایمنی دارند.

Slip Resistant (ضد لغزش): کفش های کاترپیلار Slip Resistant یا ضد لغزش خطر افتادن و سقوط را در محیط هایی که دارای ایمنی کم هستند کاهش میدهد.

کفه های SRX:این کفه های یک درجه از کفه های Slip Resistant بالاتر هستند.این تکنولوژی خطر سقوط را در محیط های کاری تا حد زیادی کاهش میدهد.

PR Resistant (ضد اشیا نوک تیز) :ورق های فولادی طراحی شده برای جلوگیری از اصابت اشیا نوک تیز به کفه و سوراخ کردن آن می باشد.دارای استاندارد ASTM F2413-1

تکنولوژی Visi Flash (انعکاس نور) :این تکنولوژی تمام کفش ها را در محیط های تاریک کنار زده است.کفش های ویزی فلش دارای موادی با بیشترین دید در محیط های کاری کم نور هستند.این کفش ها با نوری که از خود در محیط های کاری کم نور ایجاد میکنند باعث میشوند که پای کارگران دیده شود و باعث افزایش ایمنی در محیط های کاری کم نور گردد.

معرفی تکنولوژی های موجود در کفش های مرل

تکنولوژی Vibram (کفه ویبرام) : معروف ترین تکنولوژی کفش های مرل تکنولوژی ویبرام است.کفه های ویبرام قدرت کیلومترها پیاده روی را بدون ذره ای خراشیدگی دارند این کفه ها بیشترین عملکرد را در فعالیت های سنگین مثل کوهپیمایی و طبیعت گردی دارند.همچنین بسیار مقاوم، پایدار و ضد لغزش هستند.

تکنولوژی M SELECT GRIP: این تکنولوژی نشان دهنده ی بیشترین مقاومت و بالاترین خاصیت ضد لغزش و ثبات را هم در زمین های خیس و هم زمین های خشک دارد.این ویژگی برای کفش های هایکینگی سخت طراحی شده است.

تکنولوژی M SELET DRY :این تکنولوژی نشان دهنده ضد آب بودن کفش است.کفش های دارای این ویژگی در صورت خیس شدن به سرعت خشک میگردند در عین حال دارای تکنولوژی خنک نگه داشتن پا هم هستند.

ادامه دارد...

تهیه و گردآوری شده توسط تیم ایران کاترپیلار

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

نوشته شده در 1396-04-08 0 1395

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0