چگونه یک کمد لباس شیک داشته باشیم

چگونه یک کمد لباس شیک داشته باشیم

با گزینه های مختلفی که برای مد امروزه در دسترس هست،هرکسی باید یک کمد لباس داشته باشد که بتواند بهترین ظاهر را به او بدهد.گرچه ممکن است برای مردها انتخاب تیپ مناسب کمی مشکل باشد،اما با وجود اینترنت و گزینه های مختلف فروشگاه های لباس فروشی و کمی صرف وقت برای انتخاب لباس مناسب،شما میتوانید کمد رویایی خود را بدست بیاورید.

قدم اول)استایل خود را بشناسید

یک سرچ سریع در اینترنت برای شناسایی مدهای مردانه انجام دهید.در سایت های معتبر بگردید و ببینید امروزه چه لباس هایی مد هستند.چهره های شناخته شده،بازیگران و لباس هایی که به نظرات جذاب می آیند و علاقه مند هستید آنها را امتحان کنید را شناسایی کنید.آن ها در طی انتخاب گزینه های مناسب برای کمد رویاییتان به خاطر بسپارید.

قدم دوم)تشخیص بدهید دقیقا چه استایلی مورد نظرتان است.شما باید تشخیص بدهید کدام تیپ ها را دوست دارید که داشته باشید:اسپورت،زمستانه،کلاسیک،تینیجری و یا چیز غیر از این ها

سبک اسپورت شامل مواردی مثل کفش ورزشی،لباس ورزشی،کلاه بیسبال،سویشرت و تی شرت ورزشی است.

سبک زمستانه (Edgy) ترکیبی از لباس های تیره و شامل مواردی مثل ژاکت چرم،بوت و شال باشد

سبک کلاسیک بیشتر برای محیط های کاری استفاده می شود و شامل پیراهن های دکمه دار،شلوار پارچه ای،کفش های مجلس،کت و یا کت و شلوار است.

سبک تینیجری (Hipster) شامل تیشرت های گرافیکی،شلوارهای تنگ،کفش های ونسی و کلاه های لبه گرد هست.

به هرحال شما مجبور نیستید یک استایل خاص برای خود تعریف کنید.لباس های مختلفی برای ایجاد سبک های مختلف وجود دارند که میتوانند درون کمد شما قرار بگیرند و در زمان های مناسب مورد انتخاب شما باشند.

قدم سوم)لباس هایی که دارید را طبقه بندی کنید.نگاهی به کمد لباس هایتان بیندازید،لباس هایی که معرف شخصیت شما و مناسب با فیزیک بدنتان هست را نگه دارید.یک تیشرت مناسب و یا یک پیراهن ممکن است برای ظاهر شما شگفت انگیر باشد و پایه ای برای ایجاد یک تیپ جدید فوق العاده گردد!

قدم چهارم)سعی کنید تمام لباس هایی که قصد نگه داریشان را دارید امتحان کنید.مطمین شوید لباس هایی که نگه می دارید برای اندامتان مناسب است.اگر دیدید که هیچ جوره روی بدنتان نمینشیند آن ها را در یک جعبه قرار دهید و به یک خیریه اهدا نمایید.اگر برای متناسب شدن احتیاج به خیاطی دارند،آن ها را در گوشه ای قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن به خیاطی ببرید و درستشان کنید.

بهتر است هنگامی که لباس ها را امتحان میکنید از یک دوست کمک بخواهید تا هرچه زودتر در مناسب بودن لباس ها کمکتان کنند و زودتر کمد رویاییتان را بسازید!

قدم پنجم)یک صندوق پول ایجاد کنید.این صندوق به شما کمک میکند تا بدانید چه مقدار میتوانید برای لباس هزینه کنید.به سایت های معتبر لباس فروشی نگاهی بندازید.در فروشگاه های آنلاین میتوانید انبوهی از لباس های مختلف با قیمت های متفاوت را پیدا کنید.

قدم ششم)پنج دست پیراهن دکمه دار خریداری نمایید.این پیراهن ها عضو اصلی کمدهای مردانه هستند.رنگ سفید و آبی ملایم بهترین و عمومی ترین رنگ ها هستند و یا پیراهن هایی با طرح هی کوچک و کمرنگ به هر رنگ از شلواری می آیند.

قدم هفتم)پنج عدد تیشرت بدون طرح خریداری نمایید.رنگ های سفید،آبی تیره،سبز زیتونی،مشکی و زیتونی بهترین رنگ برای تیشرت هستند که با هرنوع رنگ دیگیری به راحتی ست می شوند.این تیشرت ها به شما استایل راحت میدهند.

قدم هشتم)یک یا دو عدد شلوار جین بدون طرح خریداری نمایید.شلوارهای جین تیره اغلب با هر رنگی به راحتی ست می شوند.انواع مختلفی از شلوارها وجود دارند؛خمره ای،گشاد،تنگ،اغلب مردان شلوار های فیت و نه خیلی تنگ را انتخاب می کنند.اطمینان حاصل کنید که شلوار مناسب سایز شما است.

قدم نهم)یک یا دو عدد سویشرت تک رنگ انتخاب نمایید.آبی تیره،زیتونی،طوسی و مشکی بهترین رنگ ها هستند.میتوانید از آن ها در ماه های سرد سال استفاده نمایید و یا اینکه برای ماه های خنک تر برای خوشتیپ تر شدن آنها را بپوشید.اطمینان حاصل کنید که در اندازه مناسب شما و سبک وزن هستند.

قدم دهم)یک یا دو جفت کفش راحت انتخاب نمایید.اما مطمین شوید رنگ های آن ها طوری هست که به اغلب لباس هایتان بیاید رنگ های قهوه ای و مشکی عمومی ترین رنگ ها برای کفش هستند.کفش های راحت مثل کفش های کالج،بوت،کفش های آکسفورد هستند.

قدم یازدهم)خرید کت و شلوار برای هر مرد بالغی جز ضروریات هست.شاید ندانید چه زمانی لازم است آن ها را بپوشید. ولی وجود کت و شلوار در کمدتان ضروری است.رنگ های مشکی،طوسی،سورمه ای بهترین رنگ ها برای کت و شلوار است.

قدم دوازدهم)خرید یک یا دو جفت کفش مجلسی جز ضروریات است.این کفش ها برای پوشیدن با کت شلوار و پیراهن های مردانه مناسب است.رنگ مشکی و قهوه ای بهترین رنگ ها هستند.

نکات کلیدی:

همیشه لباس هایی را انتخاب کنید که متناسب با سایز شماست.لباس های کوچک کمرتان را بیش از حد کوچک نشان میدهد و لباس های گشاد شما را به طرز عجیب غریبی کوتاه و بزرگ نمایش میدهد.

همیشه انواع مختلفی از رنگ ها را برای ترکیب با سایر لباس هایتان داشته باشید.بیشتر بر روی رنگ های سفید،مشکی و قهوه ای فوکوس کنید

اطمینان حاصل کنید لباس برای موقعیت و فصل نهای مختلف دارید.گاهی به طور غیر منتظرانه ای موقعیتی پیش میآید که هرگز انتظارش را نداشته اید.بهتر از برای تمام موقعیت ها لباس داشته باشید

از یک خانم بخواهید در مورد لباس هایتان نظر بدهند.خانم ها در انتخاب لباس و رنگ ها بسیار هوشمندانه تر از آقایان نظر میدهند.برای داشتن یک کمد رویایی حتما از خانم ها نظرخواهی کنید.

ترجمه شده از سایت wikihow.com

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

ارسال شده در 1397-05-15 توسط تیم ترجمه ایران کاترپیلار مجله ایران کاترپیلار 0 162

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.

آرشیوهای بلاگ

شاخه های بلاگ

آخرین نظرات

قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
مجموع

پرداخت