آشنایی با برند دیکیز

آشنایی با برند دیکیز

شرکت تولیدی ویلیامسون دیکی Williamson-Dickie که بیشتر با نام تجاری دیکیز Dikies شناخته شده است یک شرکت آمریکایی است که مقر آن در نورث فورث تگزاس قرار دارد.تولیدات و فروش این شرکت شامل محصولات ایمنی و اکسسوری های مربوط به آن مانند:لباس کار،بوت های ایمنی محافظ آهن،کوله پشتی،کمربند و ... می شود.رقبای اصلی برند دیکیز بد دیویس،کارهارت،رد کپ و داکرز Ben Davis), Carhartt, Red Kap and Dockers) هستند.

 شروع
ویلیامسون و دیکی کار خود را با فروش خودرو و لوازم یدکی در بریان تگزاس Bryan, Texas.  در سال 1918 آغاز کردند.بعد ها به کمک دوستانشان یک شرکت تولیدی لباس کار افتتاح کردند.در سال 1922 ویلیامسون به همراه پدر و پسرعموی خود تمام شرکت را خریداری نمود و آن را شرکت تولیدی ویلیامسون - دیکی Williamson-Dickie نام گذاری کرد.

از همان سال های اولیه شرکت با پیشرفت خوبی رو به رو بود و فقط رکود اقتصادی منجر به کاهش سوددهی گشت.در طی جنگ جهانی دوم شرکت دیکیز میلیون ها یونیفرم برای ارتش کشور تولید میکرد.ویلیامسون برای فروش محصولات غیر نظامی بعد از جنگ،شروع به افزایش گستره جغرافیایی فروش محصولات خود،افزایش انبار کالاها و توسعه محدوده فروشش در کشور آمریکا کرد.

در اواخر دهه 1950 کمپانی ویلیامسون - دیکی با گسترش در بازارها اروپایی و خاورمیانه به یک شرکت جهانی تبدیل شد.به طوریکه شرکت نفتی تگزاس مارک دیکیز را به شرکت های نفتی خاورمیانه معرفی کرد.

امروزه لباس های کار دیکیز در قفسه های فروشگاه محصولات ایمنی دیده می شود.امروزه دیکیز در 50 ایالت و در سرار جهان در کشورهایی مانند:عربستان سعودی،آفریقای جنوبی،شیلی،روسیه،استرالیا،کره جنوبی،ژاپن،تایوان،ایسلند،کانادا،آلمان،فرانسه،ایتالیا،ایرلند،لهستان،کرواسی،مکزیک و... فروخته می شود.

نوشته شده در 1397-09-28 مجله ایران کاترپیلار, پوشاک و لباس 0 756

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

منو