عملکرد ضعیف گوشی های کاترپیلار

توسط 516

کاترپیلار یک شرکت معروف و شناخته شده جهانی می باشد. این شرکت در ابتدای تاسیس فقط در زمینه تولید ماشین آلات ساختمانی کار میکرد.عمده معروفیت و دلیل شناخته شدن آن نیز همین ماشین آلات راه و ساختمان سازی کاترپیلار بوده است.از سالیان بسیار دور تا امروز این ماشین آلات در زمینه ساختمان سازی در سرتاسر جهان استفاده می گردند.

بعدها این شرکت برای کارگرانی که در همین مشاغل سخت مشغول به کار بودند خط تولید لباس و کفش های ایمنی را راه اندازی کرد.لباس های کار بسیار با کیفیت،کلاه های ایمنی و کفش های ایمنی بسیار محکم و با دوام آن منجر به استقبال گسترده بسیاری از شرکت ها از آن ها گردید.طولی نکشید تا محصولات ایمنی کاترپیلار نیز مانند ماشین آلات آن شهرت جهانی پیدا کردند و مورد استفاده بسیاری از شرکت ها در سرتاسر جهان و در بسیاری از کشورها قرار گرفت.

در ادامه گسترش کاری،شرکت کاترپیلار شروع به راه اندازی سایر محصولات کرد.لباس های کتان،کفش های اسپورت،ساعت،کیف، کلاه،اکسسوری و...در تمامی این زمینه های شرکت کاترپیلار جز برندهای برتر و شناخته شده گردید.تمامی این محصولات بسیار با کیفیت اراِیه شدند و محصولی که مشتری از آن به هردلیلی ناراضی باشد خیلی کم ارایه می شد.

کاترپیلار در ادامه شروع به راه اندازی خط جدیدی از محصولات خود کرد و اینبار پا را فراتر گذاشت و گوشی های همراه خود را روانه بازار کرد.این شرکت برای موبایل های کاترپیلار تبلیغات گسترده ای را انجام داد و در بیشتر این تبلیغات ویژگی برجسته گوشی های کاترپیلار مقاومت و ضد ضربه بودن آن ها نمایش داده می شد.

بسیاری از افراد که محیط های کاری سخت داشتند و موبایل های آن ها به دلیل رطوبت و برخورد جسم سخت در محل کار آسیب می دیدند به خرید این گوشی های کاترپیلار ضد ضربه و ضد آب تمایل پیدا کردند.

اما در تحقیقی که انجام شد متاسفانه برند کاترپیلار در زمینه تولید گوشی های خود خیلی موفق به نظر نمیرسد.این گوشی ها اگرچه ضد ضربه هستند و مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه در زمینه سخت افزاری بسیار ضعیف عمل میکنند.حتی در زمینه ضد ضربه بودن نیز چنگی به دل نمیزنند.

در بسیاری از این موبایل ها بلندگوی صدا خیلی زود آسیب می بند،صفحه نمایش آن زود می شکند و از لحاظ فنی اشکال پیدا میکنند.سری گوشی کاترپیلار s60 آن از لحاظ مقاومت نیز بسیار آسیب پذیر می باشد قاب دور آن خیلی زودتر از آنچه که از یک گوشی کاترپیلار انتظار داریم رو به خرابی می گذارد.

به طور کلی این شرکت در تولید موبایل های کاترپیلار نتوانست خیلی موفق باشد و رضایت مشترین خود را جلب کند.شاید هم استفاده کنندگان این برند با توجه به گذشته آن و با توجه به کیفیت سایر محصولات آن انتظار بالاتری از کاترپیلار داشتند.امیدواریم که درسری جدید گوشی های کاترپیلار معایب آن برطرف گردد تا مشتریان با خیال راحت تری آن هارا خریداری نمایند.

ارسال نظر
پاسخ دهید

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم