برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

معرفی کفش های ایمنی 2019

6070

فروشگاه اینترنتی ایران کاترپیلار مفتخر است که همیشه سعی بر آن دارد تا بهترین و جدیدترین محصولات ایمنی کاترپیلار را عرضه نماید.در اینجا کفش های ایمنی مدل 2018 و 2019 را مشاهده می نمایید.توضیحات هریک از محصولاتی که در عکس مشاهده مینمایید به ترتیب در زیر نوشته شده است.برای دیدن محصول و خرید میتوانید بر روی لینک ها کلیک کرده تا صفحه خرید محصول باز شود.

 • کفش ایمنی مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar Roadrace 722732 یکی از جدیدترین کفش های ایمنی این شرکت می باشد.در این کفش ایمنی پنجه محافظ کفش کامپوزیت میباشد.جایگزین شدن کامپوزیت به جای محافظ آهنی مزیت های زیادی دارد.محافظ کامپوزیت سبب سبکتر شدن کفش می شود.همانطور که میدانیم کارگران به لحاظ شرایط کاری خود به اجبار مجبور به پوشیدن کفش های ایمنی در ساعات زیادی می باشند.وزن سبک کفش ایمنی  از فاکتورهای مهم یک کفش ایمنی مناسب است.زیرا باعث دیرتر خسته شدن پاها و افزایش بازده کاری میگردد.وزن این کفش ایمنی مدل 2019 کاترپیلار حدود 600 گرم (یک عدد کوچکترین سایز) می باشد.این محصول عاری از هرگونه قطعه فلزی بوده در نتیجه کاملا ضد برق می باشد.از دیگر خصوصیات مهم آن ضد آب بودن این محصول می باشد.کفه این محصول طبی،ضد لغزش و ضد مواد نفتی می باشد.

 • کفش ایمنی مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar Roadrace 722731 نیز رنگ دیگر سری Roadrace می باشد.این کفش ایمنی مردانه دارای ترکیب رنگی بسیار زیباییمی باشد.بسیاری از کارگران علاوه بر ایمنی کفش به ظاهر آن نیز اهمیت می دهند.این محصول کاترپیلار از سری کفش های ایمنی اسپورت می باشد.بعضی از مشتریان حتی این کفش ها را برای استفاده روزانه خریداری مینمایند.زیرا علاوه بر ظاهر اسپورت آن دوام و استقامت این کفش ها نسبت به سایر کفش ها بالاتر است.به همین دلیل بعضی از افراد این کفش ها را به کتونی های معمولی ترجیح می دهند.

 • CATERPILLAR BYWAY 722734 نیز از سری کفش های ایمنی 2019 کاترپیلار می باشد.محافظ پنجه این کفش ایمنی کاترپیلار کامپوزیت می باشد.این کفش اسپورت ایمنی دارای وزنی سبک نسبت به سایر کفش های ایمنی می باشد.وزن کاترپیلار بای وی 600 گرم بوده و جز سبک ترین کفش ها در رده کفش های ایمنی به حساب می آید.این کفش دارای کفه داخلی ease می باشد.این کفه جز کفه های طبی کاترپیلار است و استفاده از کفش را به خصوص در زمان های طولانی راحت تر می کند و مانع از خستگی زود هنگام پاها می گردد.ضد برق،ضد لغزش و ضد مواد روغنی بودن این کفش ایمنی از خصوصیات بارز آن می باشد.

 • CATERPILLAR STREAMLINE 90838  و CATERPILLAR STREAMLINE 90839 :
 • راحتی

  اولین چیزی که در مورد استریم لاین بایدبه آن توجه کرد این است که استریم لاین در نگاه اول یک کفش مخصوص دویدن به نظر می  رسد.کفه آن هم سبک و هم بسیار انعطاف پذیر است.رویه آن ترکیبی از نایلون و تور است که  باعث گردش هوای بهتر و بیشتر می شود.با پوشیدن این کفش خسته نخواهید شد راحتی این کفش تقریبا غیر قابل باور است.یک از مشتریان درباره استریم لاین میگوید:"من این کفش را برای یک هفته پوشیدم و متوجه شدم آن ها بسیار راحت هستند اگرچه بالای پا را بسیار محکم می گیرند. به همین دلیل من توصیه می کنم این کفش را حداقل نیم سایز بزرگتر خریداری نمایید و اگر پاهای پهنی دارید از خریداری این کفش اجتناب نمایید.گذشته از تنگی بالای کفش،استریم لاین کفشی ایده آل برای پاهای شما در تمام طول روز است."

  خصوصیات ایمنی

  محافظ جلوی کامپوزیت کفش بسیار محکم می باشد و به حفاظت الکتریکی مجهز شده است.کفه غیر قابل لغزش این کفش به شما در محیط های کاری مختلف خدمت خواهد کرد.تنها چیزی که در طراحی کفش فراموش شده است کفه مقاوم به میخ می باشد که احتمالا به دلیل وزن بالا عملی نبوده است.

  محافظ کامپوزیت

  کفش های ایمنی استریم لاین کاترپیلار داری محافظ جلوی کامپوزیت به جای آهن هستند که همین خصوصیت باعث سبک وزن شدن آن ها میگردد.محافظ کامپوزیت این کفش های کار طبق استاندارد ASTM F2413-11  کاملا عاری از فلز می باشد.

  ضد برق

  کفش های ایمنی سری استریم لاین کاترپیلار طبق استاندارد ASTM-F2413-05 1/75 در شرایط خشکی تا 600 ولت کاملا ضد برق هستند.

  کفه ضد لغزش

  کفه این کفش های ایمنی کاملا ضد لغزش است و برای محیط های کاری که بر روی زمین روغن و مواد لغزنده ریخته می شود بسیار مناسب است
 • مدل

  کفش استریم لاین ظاهری خارق العاده و جالب دارد.استریم لاین در حالیکه تمام جوانب یک بوت را داراست تورهای رویه کفش ظاهری اسپورت به آن داده اند و لوگوی کت جلوی کفش زیبایی آن را دوچندان کرده است.

  دوام

  همانطور که در بالا اشاره کردم مدت زیادی نیست که از این کفش استفاده می کنم پس فعلا برای نظر دادن در این مورد کمی زود است.اما کاترپیلار با کفش های مقاوم و با دوام خود شناخته و مشهور شده است.

  محبوبیت

  به طور کلی نظر مشتریان درباره این کفش مثبت بوده است.در زمان نوشتن این مقاله سایت آمازون را 42 بار چک کردم و نمره این کفش 3.5 از 5 بود. بیشترین شکایت از اندازه نبودن کفش برای پای مشتریان بود پس لطفا در زمان خرید از سایز کفش مطمین شوید.

  نتیجه گیری

  بی شک این کفش یکی ار بهترین کفش های ایمنی می باشد.اگر کفشی می خواهید که در طول روز پایتان باشد و خسته نشوید بهترین انتخاب استریم لاین می باشد.

 • .

  کفش ایمنی مردانه Caterpillar Engage 91075   جدیدترین کفش ایمنی کاترپیلار است.جدیدترین تکنولوژی ها و حتی تکنولوژی هایی که قبلا در کفش های ایمنی کاترپیلار دیده نمیشد در این محصول کاترپیلار به کار برده شده است.در مورد این کفش ایمنی میتوان گفت بی شک یکی از فوق العاده ترین کفش های ایمنی خارجی می باشد.

اولین نکته در مورد Caterpillar Engage محافظ ایمنی آن می باشد.محافظ پنجه این کفش ایمنی برند با سایر کفش های ایمنی کاترپیلار متفاوت است.محافظ ایمنی به کار برده در این محصول آلمینیوم می باشد. محافظ آلمینیومی این کفش ایمنی باعث شده است تا 50 درصد سبک تر از کفش های ایمنی محافظ آهن باشد.فضای آزاد بین انگشتان پا و جلوی کفش بیشتر است در نتیجه انگشتان پا می توانند آزاد باشند و خستگی دیرتر به سراغ پاها می آید.

دومین عامل افزایش رتبه محبوبیت این کفش ایمنی خارجی رویه کاملا متفاوت آن می باشد.رویه این محصول ایمنی کت از جنس کاردورا می باشد.رویه کاردورا نوعی پارچه مصنوعی بسیار محکم و بادوام است.این رویه مقاوم در برابر سایش و آسیب دیدگی است،اما دلیل استفاده از آن در این کفش برند کاترپیلار چیز دیگری است،رویه کاردورا ضد حریق،ضد آب و دارای منافذ تنفسی برای پاها می باشد.فوقا لعاده نیست؟چه چیزی بهتر از یک کفش ایمنی ضد حریق و ضد آب می باشد.همین عوامل برای افزایش بازدید این کفش در سایت کاترپیلار کافیست،اما تکنولوژی های ان محصول به همین جا ختم نمی شود.اگر میخواهید بیشتر از این شگفت زده شوید ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

کفه ویبرام!بله کفه ویبرام در کفش ایمنی کاترپیلار!شگفت زده شدید درسته؟لازم است در اینجا توضیح کوتاهی درباره کفه ویبرام بدهم.کفه ویبرام از جنس لاستیک هواپیماست و اولین بار برای کفش های کوهنوردانی که دچار لغزندگی در کوه می شدند به کار برده شد.کفه ویبرام ضد لغزش در پستی ها و بلندی ها و در زمین های مرطوب است.خیلی دیر دچار ساییدگی می گرددو بسیار محکم و با دوام است.استفاده از کفه ویبرام به همراه کفه slip Resistant این کفش ایمنی کت را به یک کفش غیرقابل لغزش در محیط های کارگاهی و برروی مواد شیمیایی تبدیل کرده است.

Caterpillar Engage طبق استاندارد ضد برق تا 14000 ولت در محیط های باز و در شرایط خشکی است.به طور کلی این کفش ایمنی کاترپیلار هیولای کفش های ایمنی برند کت می باشد.

2 کامنت های شما
 • مح****** ******** ********ان

  مح****** ******** ********ان 1398-02-30 پاسخ

  من چند ساله از شما خرید میکنم،تشکر از شما
 • اح****** ********وی

  اح****** ********وی 1398-01-14 پاسخ

  مثل همیشه مطالب شما بسیار مفید و عالی هستند..من چندین ساله از شما خرید میکنم،تمام محصولاتتون کیفیت فوق العاده ای داره.از همه مهم تر پشیبانی شماست..زنده باد ایران کاترپیلار
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم