معرفی کفش هایکینگ  Merrell Agility Peak

معرفی کفش هایکینگ Merrell Agility Peak

معرفی کفش Agility peak

هوای تازه و آسمان پاک این چیزیست که همه ما دوست داریم،درختان بلند دره هایی عمیق،کوه های ناهموار مسیر های پر پیچ و خم. ما پر از انرژی و چالاک هستیم به خصوص زمانیکه کفشی با کفه بسیار راحت پیدا میکنیم که باعث نزدیک شدن بیشتر ما به طبیعت می گردد.

معرفی کفش Agility جدیدترین کفش طبیعت گردی مرل

این کفش به طور خاص برای طبیعت گردی طراحی شده است.تحول ایجاده شده در ویژگی های خاص کفش باعث می شود بعد از مدتی میمیک پای شما را بگیرد. انعطاف پذیری Agility همراه با سایر ویژگی ها شما را به جلو هدایت میکند.

به نظر خیلی جالب می آید درسته؟

طراحی الهام گرفته این کفش از آناتومی بدن انسان و لیگمان و تاندوم های پا باعث ایجاد حرکت بیشتر برای چابکی سریعتر می شود.به عبارت دیگر تجربه ی پوشیدن این کفش تجربه ی بعدی جدید از راحتی است.

فیت شدن در پا

کفه کفش AGILITY  بیشترین پایداری و ثبات را در فراز و فرودهای مسیر دارد و به شما کمک میکند شما با قدرت و اسقامت بر روی پاهای خود باستید بدون اینکه مسیر طبیعت گردی شما اهمیتی داشته باشد در عین حال ویژگی دیگری که کفش دارد پای شما را مانند یک دستکش محکم میگیرد و باعث امنیت بیشتر میشود.

انعطاف پذیری

تکنولوژی انعطاف پذیری زیادی را در جهت بالا و پایین ایجاد می کند.همچنین این تکنولوژی باعث می شود پای شما در هر جهتی که نیاز است به راحتی حرکت کند.بنابراین طبیعت گردی با Agility  تجربه ی جدیدی برای شما خواهد بود.

پد جاذب شوک تریل در پاشنه در کاهش تاثیر صخره های سنگی در کف پا و افزایش راحتی در طول کوهپیمایی و طبیعت گردی کمک میکند.

 

ضد لغزش

ویزگی های کفش Agility آن را جدا برای هردو مسیر خشک و مرطوب مناسب کرده است.

کفه غیر لغزنده و اسکلت مانند کفش به همرا شیار های انعطاف پذیر آن باعث می شود شما به راحتی خود را به آغوش مسیر های ناهموار و موانع غیر منتظره بسپارید.

ارسال شده در 1396-03-04 مجله ایران کاترپیلار 0 903

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.

آرشیوهای بلاگ

شاخه های بلاگ

آخرین نظرات

مقالات مرتبط

قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
مجموع

پرداخت