برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

فروش اینترنتی محصولاتی که سایز دارند همواره با مشکلاتی روبرو بوده است.از این رو تیم مدیریتی فروشگاه ایران کاترپیلار می کوشد که سهولت انتخاب سایز را برای مشتریان خود فراهم نماید.

ابتدا برای اندازه گیری سایز پا طبق لینک زیر اقدام نمایید.

راهنمای آموزش اندازه گیری سایز پا

پس از اینکه محصول خریداری شده به دست شما رسید چنانچه مشکل سایز داشت تا 2 روز مهلت برگشت محصول و همچنین مهلت تعویض سایز برای شما وجود دارد.

قبل از خرید، برای اطمینان از سایز خود حتما با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.برای برقراری ارتباط با شماره های زیر تماس بگیرید.

09370781114 telegram & tel

06134425088

شرایط تعویض سایز

محصول مورد نظر نباید استفاده شده باشد در صورتی که محصول توسط کارشناسان ما پوشیده شده و استفاده شده تشخیص داده شود، از پس گرفتن آن معذوریم.به محض رسیدن محصول چنانچه با مشکل سایز مواجه بودید با همکاران ما تماس حاصل کرده و آن ها را در جریان قرار دهید تا شما را برای تعویض راهنمایی و کمک نمایند. مهلت تماس با همکاران ما (06134425088-09163162648-09370781114) فقط 24 ساعت پس از تحویل کالا می باشد.

شرایط مرجوع کالا

چنانچه محصول خریداری شده، مشکل سایز داشت با همکاران ما هماهنگی لازم برای تعویض سایز را انجام دهید.چنانچه بعد از پشتیبانی متوجه شدید که سایز شما موجود نیست در صورت رضایت شما میتوانید محصول مورد نظر را با کالای دیگر تعویض کنید و در صورت عدم رضایت شما، پس از مرجوع و دریافت کالا توسط تیم ما, مبلغ مورد نظر پس از کم شدن هزینه پست ( 15 هزار تومن)،به شما بازگردانده خواهد شد.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم