جدید

اسپری ضد آب کننده بلینک Blink

جدید

بلینک یک برند اکسسوری تمیز کننده و نظافت کفش و ساخت کشور آلمان است.اسپری ضد آب کننده بلینک Blink قابل استفاده برای انواع

چرم و هرنوع پارچه ی دیگری است.اگر نگران خیس شدن کفش ها در روزهای بارانی هستید به راحتی میتوانید این محصول را بر روی کفش

خود اسپری کنید و دیگر نگران نفوذ آب و خیس شدن پاهایتان نباشید.

جزییات بیشتر

100,000 تومان

گارانتی اصالت وسلامت فیزیکی کالا

- +

 
بررسی تخصصی

با شروع فصل پاییز و آغاز بارندگی ها،ممکن است به فکر داشتن یک جفت کفش ضد آب برای روزهای بارانی و خیس باشیم.از طرفی گاهی خرید کفش های ضد آب گران تر از سایر کفش هاست و لازم هزینه زیادی بابت آن پرداخت نماییم.اگر نمیخواهید هزینه اضافی پرداخت نمایید و یا اینکه به تازگی کفشی خریداری کرده اید که نگران استفاده از آن ها در روزهای بارانی هستید به راحتی میتوانید با صرف هزینه کمتر آن ها را ضد آب نمایید و از خیس شدن و احتمالا آسیب دیدن مصون نگه دارید.

بلینک Blink یک شرکت آلمانی تولید کننده محصولات نظافت و نگه داری کفش است.این بار در جدیدترین تولید خود اسپری ضد آب کننده کفش را ارایه کرده است.این اسپری قابل استفاده برای انواع کفش ها می باشد.به راحتی میتوانید آن را بر روی کفش های خود اسپری کنید و آن ها را به یک کفش ضد آب تبدیل نمایید.

 
راهنمای انتخاب سایز

با آگاهی، آنچه مناسب شماست انتخاب کنیدپوشیدن کفش مناسب تاثیر مستقیم بر سلامت بدن دارد و کفش مناسب کفشی است که از نظر کیفیت و سایز  با پای شما مهربان باشد و با آن حس راحتی داشته باشید.


 کفش ها نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشند همچنین انتخاب کفشی که پای شما در آن تحت فشار است به این امید که به مرور زمان قالب پای شما میشود اشتباهی است که تنها به سلامت شما آسیب میزند.

استاندارد سایز کفش

قبل از اندازه گیری چند نکته زیر را در نظر داشته باشید:

-  بهترین زمان این اندازه گیری در پایان روز است که پای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارد.

-  در اغلب افراد اندازه پاهای راست و چپ کمی متفاوت است لذا اندازه گیری را برای هر دو پا انجام    داده و متناسب با پایی انتخاب کنید که بزرگتر است.

-چنانچه قبلا کفش کاترپیلار استفاده میکردید استاندارد سایز به همان صورت است

-سایزبندی کفش های مرل یک سایز بزرگتر از کفش های کاترپیلار است...برای مثال اگر قبلا کفش کاترپیلار سایز 43 داشته اید برای انتخاب کفش مرل باید 44 را انتخاب نمایید.
 

1- برای اندازه گیری طول پا تنها به یک کاغذ بزرگ، یک قلم و یک خط کش نیاز است.


2- پای خود را به صورت عمودی روی کاغذ فشاردهید و دور تا دور آن را خط بکشید دقت کنید که خطوط در نزدیکترین فاصله با پای شما قرار گیرد اما زیر آن کشیده نشود.


3- حال یک خط از بلندترین انگشت(معولا انگشت شست) تا انتهای پاشنه بکشید و این خط را اندازه بگیرید.


4- این اندازه به شما کمک میکند تا سایز کفش خود را با جداول استاندارد بالا مطابقت دهید.

راهنمای انتخاب سایز برای پیراهن

و در اخر هم پشتیبان ما تمام وقت در خدمت شما هستند

09034371606 تلگرام و تماس

0613-4425088

منو

مقایسه 0